04 مهر 1400 ساعت 20:48

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

خطبه های سیاسی جمعه

حجت‌الاسلام محمد اعرافی:

حجت‌الاسلام محمد اعرافی امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با گرامی داشته هفته دفاع مقدس گفت: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس اعتماد به نسل نوجوان و جوان و روحیه خودباوری در میان ملت بود و مردم فهمیدند می‌توانند روی پای خود بایستند و به تولیدات داخلی تکیه کنند.

02 مهر 1400 ساعت 15:07

امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس گفتند: دفاع مقدس حقیقتاً برخلاف بعضی از تحلیل‌ها که خارجی‌ها و مغرضان دارند دفاع بود و تمام هشت سال جنگ، ما حضور شجاعانه در دفاع از ایران و اسلام و انقلاب اسلامی داشتیم.

26 شهریور 1400 ساعت 16:00
حجت‌الاسلام محمد اعرافی:

امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به شرایط جدید افغانستان و موضوع گیری هوشمندانه مقام معظم رهبری دراین‌باره گفت: ۲۰ سال اشغالگری، غارت و کشتار نتیجه سازش با امریکا از جانب بعضی از دولتمردان افغانستان بود.

12 شهریور 1400 ساعت 16:12
امام‌جمعه موقت میبد:

امام‌جمعه موقت میبد بابیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر به دست منافقین کوردل با توطئه‌ای پیچیده و یکی از عناصر نفوذی آنها مظلومانه در سال ۶۰ به شهادت رسیده‌اند و این روز به‌عنوان روز مبارزه با تروریسم نام‌گذاری شده است افزود: هرساله به یاد این روز و این اقدام بزدلانه تروریستی سازمان منافقین تلاش می‌شود تا ابعاد مختلف عملیات تروریستی امریکا و اذنابش در این چهل‌وچند سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تبیین شود.

05 شهریور 1400 ساعت 18:37
آیت‌الله اعرافی:

امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفتند: انقلاب اسلامی یک گفتمان بزرگ است و همه دشمنان آزادی و انسانیت و ارزش‌های الهی تلاش می‌کنند تا این گفتمان تمدنی و تجربه نظام جمهوری اسلامی ایران در رقم زدن کارهای بزرگ را به شکست بکشانند و محور مقاومت را در هم بکوبند.

29 مرداد 1400 ساعت 23:56
حجت‌الاسلام حسنی:

امام‌جمعه موقت میبد گفت: یکی از خیانت‌های بزرگ آمریکا علیه ملت ایران اقدام به کودتا در ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ است که به دنبال آن محمدرضا شاه را به قدرت برگردانند و در طول ۲۵ سال روزهای سیاهی را برای مردم رقم زدند.

22 مرداد 1400 ساعت 21:57
حجت‌الاسلام غفوری:

حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری امام‌جمعه موقت میبد با اشاره به حماسه‌آفرینی ملت بزرگ ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ملت بزرگ ایران با گوش فرادادن به توصیه‌های مقام معظم رهبری ،عمق معرفتی پیدا کردند و از پیچ تاریخی انقلاب سربلند بیرون آمدند.

04 تیر 1400 ساعت 16:27
حجت‌الاسلام حسنی:

امام‌جمعه موقت میبد با اشاره به ترساندن مردم از نیروهای انقلابی از طریق رسانه‌ها و بدخواهان و قلم‌های مسموم داخلی گفت: اگر می‌خواهید گره از مشکلات باز شود؛ راهش این است که دولتی که انقلاب را از بن دندان باور دارد و روحیه انقلابی و نگاهش به جوانان است و اهل کار جهادی و متدین و پاک دست است و با کسی رودربایستی ندارند باید تشکیل شود.

21 خرداد 1400 ساعت 15:50
حجت‌الاسلام محمد اعرافی:

خطیب جمعه میبد استفاده از تمام طیف‌ها و سلایق گوناگون در کشور در انتخاب اصلح را بااهمیت خواند و گفت: کسی را که انتخاب می‌کنیم باید مثل سردار شهید سلیمانی اهل مدیریت میدانی باشد؛ کسی که حتی در جولان کرونا در خانه ننشست و وسط میدان بود.

14 خرداد 1400 ساعت 15:19
آیت‌الله اعرافی:

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و ریاست جمهوری در ۲۸ خردادماه گفت: باید همه به‌عنوان وظیفه ملی، اسلامی و انقلابی برای عظمت و شکوه ایران اسلامی و اعتبار ملت، شرکت حداکثری را مطمح نظر قرار دهیم.

07 خرداد 1400 ساعت 17:09
حجت‌الاسلام اعرافی:

حجت‌الاسلام اعرافی با اشاره به موج وحشت و اضطراب در تمام سرزمین‌های اشغالی اظهار داشت: به برکت ایمان قوی و اقتدار مقاومت اسلامی که با پشتوانه ایران اسلامی و مجاهدت‌های مرد میدان عمل سردار شهید سلیمانی، ناامنی وحشت و اظطراب تمام سرزمین‌های اشغالی را گرفته است.

31 ارديبهشت 1400 ساعت 14:23
آیت‌الله اعرافی:

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در پیام جمعه این هفته گفت: انتخابات پیش رو، آزمون بزرگ و حضور باشکوه مردم در انتخابات، یک صحنه جدید برای تولید قدرت و ساختن آینده کشور است.

24 ارديبهشت 1400 ساعت 13:30

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در پیام جمعه این هفته گفتند: راه رهایی، نجات، عزت و عظمت ملت ما چه در درون کشور و چه در منطقه و در میان امت اسلام، مقاومت و ایستادگی، صبوری و بردباری در میدان عمل است.

17 ارديبهشت 1400 ساعت 13:26
آیت‌الله اعرافی:

امام‌جمعه میبد در پیام جمعه این هفته با تبریک ماه مبارک رمضان به دو انتخابات بزرگ پیش رو پرداختند و گفتند: در سال جدید دو انتخابات بزرگ داریم که باید هم پرشکوه برگزار شود و هم ضریب حضور ما افزایش پیدا کند.

27 فروردين 1400 ساعت 17:04
حجت‌الاسلام حسنی:

امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: اگر می‌خواهید مشکلات این کشور حل شود باید خوب انتخاب کنید.

13 فروردين 1400 ساعت 20:42
آیت‌الله اعرافی:

امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نخستین جمعه سال ۱۴۰۰، در بحث انتخابات پیش رو گفتند: حضور بالای ۷۰ درصدی در انتخابات اقتدار شما ملت ایران را حفظ می‌کند.

06 فروردين 1400 ساعت 19:40

امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های آخرین جمعه سال با اشاره به انتخابات امریکا گفت: آنهایی که در سال ۹۹ به انتخابات استکبار جهانی به‌عنوان مهد دموکراسی چشم دوخته بودند ثابت شد که اگر ترامپ خوی ستم و تجاوزگری و استکباری دارد، بایدن هم به شکل دیگری این خوی را در خود دارد.

29 اسفند 1399 ساعت 15:09
آیت‌الله اعرافی:

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفتند: در سال ۱۴۰۰ انتخابات دو انتخابات سراسری بسیار مهم داریم و وظیفه همه ماست برای آینده خود و کشورمان در این انتخابات حضور قوی، گسترده و بسیار رفیع داشته باشیم.

22 اسفند 1399 ساعت 18:53
حجت‌الاسلام غفوری

حجت‌الاسلام حبیب الله غفوری امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به همدستی سه کشور اروپایی مبنی بر ارائه پیش‌نویس قطعنامه به آژانس علیه کشورمان گفت: آنچه اتفاق افتاد و سه کشور اروپایی در بحث هسته‌ای دستشان را بالا بردند و تسلیم شدند و قطعنامه‌ای را که در آژانس علیه ملت ما پیشنهاد داده بودند پس گرفتند؛ تجربه و الگوی بسیار خوبی است.

15 اسفند 1399 ساعت 16:34

حجت‌الاسلام محمود کارگر امام‌جمعه موقت میبد گفت: مسئولان ذی‌ربط باید بدانند هرگونه مذاکره و اقدام خارج از قانون مجلس و سیاست‌های کلان نظام، خیانت به منافع ملی و نابخشودنی است.

08 اسفند 1399 ساعت 18:01

© طراحی :

Template Design:Dima Group