04 مهر 1400 ساعت 20:43

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

با حضور آیت الله اعرافی :
به مناسبت گرامی داشت روز عقیدتی سیاسی، همایش حکمت مطهر با حضور آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور، نیروهای مسلح شهرستان میبد و نیروهای آموزشگاه خاتمی اردکان و پایگاه پهپاد نبی اکرم میبد در شبستان مصلی آیت‌الله اعرافی رحمه‌الله علیه برگزار شد.

به گزارش میبد آدینه ، امام‌جمعه میبد در این مراسم یاوه‌گویی‌های ترامپ رئیس‌جمهور امریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه را محکوم کرد و گفت: از اینکه سپاه بااقتدار در برابر روحیه اشغالگری آمریکایی‌ها در منطقه ایستاده است نگران‌اند اما این حرکت آن‌ها باعث همبستگی بیشتر جریان‌ها، احزاب و طبقات مختلف مردم با سپاه شد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: این انگ‌ها در شأن سپاه شجاع ما نیست و بیشتر به دشمنان ما می چسبد.

وی گفت: ملت ایران از موضع خود هرگز عقب نمی‌نشینند و حتی در آینده نیز موجب پیشرفت و ارتقاء آن‌ها خواهد شد.

آیت‌الله اعرافی در بخش دیگر از بیانات خود روز کارگر و سالروز شهادت دکتر مطهری و روز معلم را گرامی داشت.

امام‌جمعه میبد در ادامه هم با قدردانی از حضور کم‌نظیر مردم در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان در منطقه سیل‌زده و همچنین ارسال کمک‌های مردمی گفت: در این میان کمک نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و مخصوصاً بسیج افتخارات بالایی آفریدند و در این میان جوانان و طلاب دوشادوش هم یاری گر سیل‌زده‌ها بودند.

وی خاطرنشان کرد: حقیقتاً در جریان سیل اخیر، شاهد تکرار جلوه‌های دفاع مقدس و صحنه‌های باشکوه همبستگی همه اقشار مردم بودیم.

© طراحی :

Template Design:Dima Group