02 مهر 1400 ساعت 21:15

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

در نشستی با حضور امام جمعه میبد ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و فرماندار میبد طرح چهارباغ در محور میبد-یزد بررسی شد .

به گزارش میبد آدینه ، آیت الله اعرافی دراین نشست اجرای طرح چهارباغ ازمیدان آیت الله خامنه ایی تا پل خورشید و درادامه مسیر اشکذر تا یزد را یکی از افق های مهم برای کل استان خواند و گفت:با طرح جامع می توان این مسیر را به یک مسیر زیبای عمومی تبدیل کرد.

امام جمعه میبد با بیان اینکه جایی که مسائل عمومی مطرح است باید با کمک های قانونی راه را برای انجام آن فراهم کرد افزود:ادارات باید با همدلی و همراهی اجرای این طرح را تسهیل کنند.

وی افزود:حفظ ذخائر طبیعی اعم از مرتع،بیابان و مزارع مهم است و باید همه در حفظ آن بکوشند.

آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هم با اعلام آمادگی خود در اجرای این طرح گفت:ازآنجا که محور دشت یزد اردکان ازمحورهایی است که بیشترین صنایع استان در آن مستقرشده است اجرای این طرح علاوه بر کاهش حوادث رانندگی و آلایندگی های زیست محیطی می تواند با توسعه فضای سبز،محلی برای بهره وری عمومی باشد .

حسین فلاح فرماندار میبد هم با اشاره به اجرای طرح روشنایی این  مسیر 24کیلومتری رفت و برگشت تا پل خورشید و فضای سبزمناسب گفت:قرار است طرح جامع آن ازسوی شهرداری تا اواخر مرداد ماه ارائه شود .

فلاح افزود:تامین آب و مشارکت دادن بخش خصوصی از نیازهای اساسی اجرای اینطرح است.

© طراحی :

Template Design:Dima Group