02 مهر 1400 ساعت 22:08

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

وظیفه می دانم از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران ارجمند و مردم عزیز شهیدیه و به‌ویژه از ستاد برگزاری و بسیجیان گرامی و اصحاب رسانه و رسانه استانی و جوانان عزیزی که افتخار آفریدند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

به گزارش میبد آدینه ، متن پیام آیت الله اعرافی به یادواره سرداران و ۷۴ شهید والامقام شهیدیه میبد

به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

بفضل الهی و به همت والای جوانان جویای شهادت و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران ارجمند و مردم عزیز شهیدیه، همزمان با ایام شهادت پیشوای صداقت حضرت امام صادق علیه السلام یادواره شهدای شهیده میبد برگزار شد و در پرتو این مراسم حماسی بار دیگر نسیم روح بخش شهادت بر شهیدیه و میبد وزید و این اتفاق مبارک شمیم همگان را معطر ساخت و یاد آن روزگاران و حماسه آفرینان را تجدید و فرهنگ ایثار و مجاهدت و مقاومت را تقویت کرد.

اینک وظیفه می دانم از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران ارجمند و مردم عزیز شهیدیه و به‌ویژه از ستاد برگزاری و بسیجیان گرامی و اصحاب رسانه و رسانه استانی و جوانان عزیزی که افتخار آفریدند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

از خداوند متعال توفیق همه دوستان و عزیزان را در پیمودن مسیر نورانی شهیدان سرافراز و استمرار بخشیدن به این گونه برنامه‌های الهام بخش خواهانم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

علی رضا اعرافی

© طراحی :

Template Design:Dima Group