02 مهر 1400 ساعت 22:59

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت الله اعرافی:
امام‌جمعه میبد در جلسه ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر بر شکل‌گیری اتاق اندیشه‌ورز در جهت انجام مأموریت‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش میبد آدینه ، آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه برای جلوگیری از هرگونه فساد و آسیب‌های اجتماعی مبنای ما قانون است افزود: کار فرهنگی و پیشگیری باید در همه ابعاد به‌ویژه مسائل مفاسد اجتماعی و خانواده در شهر دنبال شود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: خانواده و جامعه باید احساس کنند که نفوذ مفاسد یعنی متزلزل شدن ارکان سنت‌ها و ارزش‌هاست.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه نباید دچار افراط‌وتفریط شد باید در کنار بحث پیشگیری، برخورد قانونی لازم هم با هنجارشکنی در جامعه صورت گیرد.

وی افزود: اصناف هم باید فعال شوند و جلوی هنجارشکنی در ویترین‌های بعضی از اصناف هم گرفته شود.

در ابتدای این جلسه سرهنگ سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی میبد هم با اشاره به راه‌اندازی سامانه ناجا در پیشگیری از جرم گفت: خودروهایی که در شهر و جاده اقدام به کشف حجاب کنند متوقف می‌شوند و تاکنون ۱۹ خودرو را توقیف کرده‌ایم.

سرهنگ موسوی نصب بنر نوشته‌ها و آگاه‌سازی و آموزش را در پیشگیری از بی‌حجابی مهم خواند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group