02 مهر 1400 ساعت 21:38

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

حجت الاسلام والمسلمین محمد اعرافی؛
حجت الاسلام والمسلمین محمد اعرافی گفت: اگر همه امت اسلامی به غدیر تکیه می‌کردند و دسیسه نمی‌کردند امروز نه امام کشی بود نه وقایع و حوادثی که در تاریخ امت اسلامی هرروز شاهد آن هستیم.

به گزارش میبد آدینه ، امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار هیئت یمنی با مقام معظم رهبری گفت: سخنان مسئول هیئت انصار الله یمن با مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ولایت شمارا امتداد خط پیامبر و ولایت امیرالمؤمنین می‌دانیم؛ اقتدار و عزت و سروری است که امروز باتدبیر مقام معظم رهبری در کشور داریم.

حجت‌الاسلام محمد اعرافی تصریح کرد: اگر امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجهزترین پهپاد امریکا را هدف قرار می‌دهد و جبهه مقاومت در سوریه، عراق و سایر کشورها در رویارویی با دشمنان پیروز میدان است، در سایه تبعیت از ولایت، نفس گرم مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های نیروهای جبهه مقاومت است که از غدیر سرچشمه می‌گیرد.

خطیب جمعه میبد گفت: اگر امروز امریکا، انگلیس و امارات متحده و حتی رژیم کودکش یمنی یعنی عربستان سعودی التماس می‌کنند که مذاکره کنند همان عزتی است که ایران اسلامی و ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی به دست آورده است.

وی افزود: اگر همه امت اسلامی به غدیر تکیه می‌کردند و دسیسه نمی‌کردند امروز نه امام کشی بود نه وقایع و حوادثی که در تاریخ امت اسلامی هرروز شاهد آن هستیم.

امام‌جمعه موقت میبد با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در بحث صنعت دفاعی کشور خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی توانسته است در همه عرصه‌های دفاعی و موشکی به دستاوردهای شگرف و دشمن‌شکن دست یابد و توطئه‌های دشمنان را در نطفه خفه کند.

حجت‌الاسلام اعرافی بابیان اینکه سرنگونی مجهزترین پهپاد امریکا به دست توانمند سپاه یکی از این اقتدار بود که حمله به کشور را از ذهن آنها دور کرد گفت: باید دست‌به‌دست هم دهیم تا نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمن را در نطفه خفه کنیم.

امام‌جمعه موقت میبد سپس حمله وحشیانه به مردم بی‌گناه و مسلمان کشمیر را محکوم کرد و گفت: باید نظامیان مردم مسلمان کشمیر را برای تعین سرنوشت خود آزاد بگذارند.

آزادگان موجب عزت ایران شدند

وی روز بیست و ششم مرداد آغاز بازگشت آزادگان سرافراز و دلاور مرد به میهن اسلامی را گرامی داشت و گفت: آزادگان سرافراز ما که رنجهای فراوانی را در راه اعتلای کلمه‌الله و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمل کردند؛ موجبات آقایی و عزت ایران اسلامی شد.

امام‌جمعه موقت میبد ۲۸ مرداد ۳۲ سالروز سرنگونی دولت نخست‌وزیری مصدق از جانب استکبار جهانی امریکای جهان خوار و روباه پیر و خدعه گر انگلیس علیه نهضت ملی نفت ایران را یادآور شد و گفت: کودتای ۲۸ مرداد که دولت مصدق به لبخند دشمن اعتماد کرد باعث نفوذی‌های دشمنان به دستگاه حاکمیت و سرنگونی دولت شد.

حجت‌الاسلام اعرافی بابیان اینکه استکبار جهانی نوکری توسری‌خور و ذلیل می‌خواهد که حتی حق حرف زدن هم نداشته باشد گفت: محمدرضا پهلوی چنین نوکری بود که دست‌بسته تسلیم هیئت حاکمه استکبار بود و ما باید هوشیار باشیم که این نفوذی‌های دشمنان در ملت و جامعه ما نفوذ نکنند.

وی عید سعید غدیر خم و عید الله‌اکبر را به همه مسلمانان تبریک گفت و افزود: برای بزرگداشت این عید بزرگ و شناساندن آن به همه که عید تبعیت از ولایت و امامت است باید شهر را پر از شادی‌های سالم و شرعی کرد.

امام‌جمعه موقت میبد گفت: آنهایی که تمکن مالی دارند باید برای اهمیت دادن بیشتر به عید غدیر خم، محافل و مجالس تشکیل داده و این عید الله‌اکبر را به جایگاه حقیقی خود برسانند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group