02 مهر 1400 ساعت 21:36

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی در شهرستان میبد گفت: اگر از زبان هنرهای مشروع در جامعه به‌درستی و با محتوای غنی و سنجیده استفاده شود جامعه از لحاظ فرهنگی بیش‌ازپیش متحول می‌شود.

به گزارش میبد آدینه ، حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در نشست شورای فرهنگی عمومی این شهرستان از تلاش هیئات مذهبی و مداحان و خیرین در برپایی پرچم عزای سالار شهیدان در شهرستان میبد قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در حماسه بزرگ اربعین حسینی که در پیش است هم این حضور باشکوه تجلی پیدا کند.
امام‌جمعه میبد در ادامه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: تفاوت قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران باقدرت های جهانی در اتکا به توان داخلی و بومی و معنوی و معرفتی آن است که مرهون شجاعت و ایثار و ازجان‌گذشتگی رزمندگان اسلام است.
وی تصریح کرد: تنها راه نجات کشور حفظ یاد و نام این شهدا و ادامه راه آنهاست و باید همه ادارات و ارگان‌ها و اصناف و کسبه و مردم عزیز در برنامه‌های ویژه هفته دفاع مقدس فعال باشند و روح و قدرت معنوی شهدا را به نسل‌های جدید منتقل کنند.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: دفاع مقدس قلبی است که به تاریخ و زندگی ما خون پمپاژ می‌کند.
آیت‌الله اعرافی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی در شهرستان میبد گفت: اگر از زبان هنرهای مشروع در جامعه به‌درستی و با محتوای غنی و سنجیده استفاده شود جامعه ازلحاظ فرهنگی بیش‌ازپیش متحول می‌شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به بهره‌گیری از هنرمندان نخبه تئاتر شهرستان تأکید کرد و گفت: در کنار برگزاری این رویداد هنری می‌توان زمینه پیشرفت هنر تئاتر و هنرمندان جوان میبدی را شاهد بود.
در پایان این نشست از طرح پژوهشی بهزیستی در حوزه خانواده رونمایی شد.

© طراحی :

Template Design:Dima Group