04 مهر 1400 ساعت 19:42

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت الله اعرافی:
آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد با تأکید بر مطرح‌شدن پروژه‌های برجای‌مانده و مشکل‌دار گفت: امیدواریم سفر رئیس‌جمهور به استان آثار و برکات فراوانی را به همراه داشته باشد.

به گزارش میبد آدینه ، سعید جغتایی سرپرست امور پايش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه بودجه کشور به همراه رئیس سازمان برنامه بودجه استان و معاونین در دیدار با آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه این شهرستان از سفر قریب‌الوقوع حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور به استان یزد خبر داد.

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد هم با تأکید بر مطرح‌شدن پروژه‌های برجای‌مانده و مشکل‌دار گفت: امیدواریم سفر رئیس‌جمهور به استان آثار و برکات فراوانی را به همراه داشته باشد.

امام‌جمعه میبد تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مسائل و مشکلات استان یزد، مقوله انتقال آب است که باید این مسئله موردتوجه مسئولین استان و کشور قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به تمرکز جمعیت استان در شهرستان‌های میبد و اردکان بر تحقق قطار شهری از اردکان تا مهریز را در افق و چشم‌انداز پروژه‌های عمرانی استان ضروری خواند.

جغتایی که برای ارزیابی پروژه‌های شهرستان میبد به این شهرستان سفرکرده بود از نزدیک تعدادی از پروژه‌های پیشنهادی را بازدید کرد.

حسین فلاح فرماندار میبد، بررسی مشکل فولاد میبد، تکمیل طرح توسعه بیمارستان میبد، احداث کتابخانه مرکزی و سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه میبد، تکمیل مرکز تحقیقات ژنتیک میبد، شبکه آب‌رسانی میبد، آزادسازی حریم نارین قلعه، تکمیل جاده ندوشن- ورزنه، پروژه دو بانده شدن کمربند شرقی و غربی و تکمیل زمین چمن مصنوعی شهدا را از پروژه‌های اولویت‌دار در سفر رئیس‌جمهور پیشنهاد داده است.

رئیس‌جمهور احتمالاً قرار است تا پایان آبان به استان یزد سفر کند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group