04 مهر 1400 ساعت 18:33

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

هم‌زمان با آغاز هفته بسیج، گردان های بسیج شهرستان میبد با حضور در اردوگاه قدس و در رزمایش ۲ روزه، آمادگی و اقتدار خود را در صحنه‌های مختلف به نمایش گذاشتند.

به گزارش میبد آدینه ، حجت‌الاسلام محمد اعرافی امام‌جمعه موقت میبد با گرامی داشت هفته بسیج و در جمع گردان های بسیج گفت: ما انقلاب کردیم و باید این انقلاب که هدفش بیرون کشیدن مظلومین و مستضعفین عالم از زیر یوغ استکبار است را حفظ کنیم.

وی افزود: همان‌طور که بصیرت شما ملت ایران در فتنه ۸۸ باعث شد کشور از این بحران عبور کند امروز هم که دشمن از هر فرصتی علیه نظام و انقلاب و ملت استفاده کرده و در اغتشاشات اخیر هم از اغتشاشگران علناً حمایت کرد باید با بصیرت و اطاعت از ولی‌فقیه دشمن را ناکام بگذاریم.

حسین فلاح فرماندار میبد هم فراگیر شدن فرهنگ بسیج را ضامن انقلاب خواند و گفت: دشمنان در اغتشاشات اخیر با تمام توان آمده بودند اما با مدیریت و بصیرت مردم و به برکت همکاری و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها، این اغتشاشات هم پایان یافت.

فلاح افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند؛ بسیج باید در همه میدان‌ها حضورداشته باشد و به فضل خدا امروز باروحیه و فرهنگ بسیجی که در جامعه ما موج می‌زند همه توطئه‌های دشمنان در به‌زانو درآوردن ایران در جنگ اقتصادی هم نقش برآب خواهد شد.

© طراحی :

Template Design:Dima Group