04 مهر 1400 ساعت 18:50

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

امام‌جمعه میبد در این نکوداشت افزود: من با همه وجود احساس کوچکی و ناچیزی می‌کنم در برابر این عظمت و شکوهی که آزادگان و جانبازان و شهدا برای ملت ایران پدید آوردند.

به گزارش میبدآدینه ، حاج حسین خسروخاور جانباز ۷۰ درصد دوران ۸ سال دفاع مقدس در شهرستان میبد است که در سال ۶۲ در جبهه‌های حق علیه باطل به درجه والای جانبازی نائل شد.

این جانباز سرافراز بعد از ۳۶ سال که زیبایی ظاهری و بینایی‌اش را در راه نظام و انقلاب و عظمت کشور فدا کرده است همچنان باروحیه انقلابی استوار ایستاده است.

حاج حسین خسرو خاور که دنیا را نه با چشم سر بلکه با دیده قلب لمس می‌کند و اندک رزقی را با سختی می‌بلعد؛ تنها با آرزوی ظهور امام زمان و لمس دستان پدرانه رهبرش زندگی را سر می‌کند.

او را امروز مردم و مسئولین استان و شهرستان میبد همچون شمع دربر گرفتند و پروانه‌وار بر دورش حلقه زدند.

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در مراسم نکوداشت این جانباز سرافراز به‌شدت متأثر شد و گفت: قصور و تقصیر فراوانی در برابر این جانبازان داریم و در حق آنها کوتاهی کردیم.

امام‌جمعه میبد افزود: من با همه وجود احساس کوچکی و ناچیزی می‌کنم در برابر این عظمت و شکوهی که آزادگان و جانبازان و شهدا برای ملت ایران پدید آوردند.

وی گفت: این عزیزان برای همه ما و شما و ایران فداکاری کردند.

استاندار هم در این مراسم گفت: همواره باید ارزش‌های دفاع مقدس را فراروی خود داشته باشیم.

دکتر محمدعلی طالبی تصریح کرد: متأسفانه در طول ۳۱ سال خیلی از نمادها و نمودهای جنگ را دیدیم و بی‌تفاوت از کنارش گذشتیم.

© طراحی :

Template Design:Dima Group