02 مهر 1400 ساعت 22:23

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت الله اعرافی :
امام جمعه میبد تصریح کرد: عبور از خطر قرمزها در انتخابات از هیچ‌کس پذیرفته نیست و باید همه برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری و سالم تلاش کنند.

به گزارش میبد آدینه ، آیت‌الله اعرافی در نشست شورای فرهنگ عمومی میبد، با اشاره به بحث انتخابات پیش رو بر اخلاق انتخاباتی و تعامل خوب تأکید کرد و گفت: نامزدها و طرفداران آنها باید در رقابت‌های انتخاباتی خود به رعایت اخلاق توجه کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میبد تصریح کرد: عبور از خطر قرمزها در انتخابات از هیچ‌کس پذیرفته نیست و باید همه برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری و سالم تلاش کنند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به برنامه‌های دهه فجر هم گفت: برای برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن باید از همین‌الان نگاه فرهنگی و برنامه‌های عمیق‌تر و جامع‌تری را طراحی کرد.

وی با اظهار نگرانی از وضعیت رشد جمعیت کشور و حرکت آن به سمت پیری گفت: فرزند آوری، مهاجرت، طلاق، ازدواج و دوران بازنشستگی از مقوله‌هایی است که باید موردبررسی قرار گیرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ابتدای این نشست، شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و جان باختن هم‌وطنان در تشییع سردار دلها و حادثه سقوط هواپیمای اوکراین و جان باختن تعدادی از هم‌وطنان ایرانی و غیر ایرانی را تسلیت گفت.

آیت‌الله اعرافی، تواضع و فروتنی را از خصوصیات بارز این شهید خواند و گفت: این شهید رشید اسلام دارای ابعاد فکری جهانی و بین‌المللی بود.

در این نشست فرماندار، مدیرکل مرکز فنی حرفه‌ای استان و رئیس اداره ثبت‌احوال و مدیر آموزش‌وپرورش هم هرکدام گزارشی از وضعیت حوزه کاری خود ارائه کردند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group