02 مهر 1400 ساعت 20:53

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

گمنام بود اما خوش‌نام بود این را از حضور وصف‌ناپذیر مردم در تشیع اش فهمیدم ، همه آمده بودند از دخترخانم‌های نوجوانی که مشغول سربند یا زهرا بودند تا پسران نوجوانی که سینه‌شان مملو از سردار سلیمانی بود.

این شهدای بی‌نشان با خود نشانه‌هایی دارند عطرشان که در فضای شهر بپیچد وحدت و همدلی می‌آورد و موج‌آفرین است.
این شهید ۳۰ ساله که امروز روی دستان مردم شهیدپرور شهرستان میبد تشیع شد از شهدای عملیات رمضان بود که در شرق بصره تفحص شده بود.
این شهید از ساعت ۹ صبح امروز روی دستان مردم شهیدپرورش شهرستان میبد از مقابل سپاه قدیم شهرستان میبد به سمت پارک فلسطین تشیع شد.
مردم همیشه درصحنه ولایتمدار و انقلابی میبد این شهید را مانند گوهر بر دوش گرفتند و پس از طی مسیرهای میدان دوازده امام، میدان امام حسین و میدان جانباز به سمت مصلی آیت‌الله اعرافی تشیع کردند.
حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه موقت میبد در مصلی آیت‌الله اعرافی پیام آیت‌الله اعرافی را در تشیع این شهید به مردم را قرائت کردند.
پس‌ازآن حجت‌الاسلام محمد اعرافی امام‌جمعه موقت میبد بر پیکر این شهید گمنام نماز اقامه کردند و سپس شهید در باب الرضا مصلی آیت‌الله اعرافی به خاک سپرده شد.
و حالا با ورودش به شهر همه را بی‌قرار کرد به خود آورد اما خود در خاک وطنش در باب الرضا مصلی آیت‌الله اعرافی آرام گرفت تا هر وقت به نماز می‌ایستیم به یاد بیاوریم که برای این انقلاب چه گل‌هایی پرپر شدند، افتادند تا ما به صراط و به قامت بایستم در عزت و آزادی وطن.

© طراحی :

Template Design:Dima Group