02 مهر 1400 ساعت 21:12

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

به مناسبت بزرگداشت اربعین سردار دل‌ها و همچنین سالگرد چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندهان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج و پادگان نبی اکرم (ص) میبد با آیت‌الله اعرافی دیدار کردند.

به گزارش میبد آدینه ، آیت‌الله اعرافی در این دیدار با تبریک دهه مبارک فجر از حضور ستایش برانگیز مردم میبد در مراسم‌های دهه مبارک فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن، تشیع شهید گمنام و حضور در مراسم‌های سردار حاج قاسم سلمیانی در شهرستان میبد گفت: خون این سردار رشید اسلام حقیقتاً همه ملت‌های منطقه و جهان و کشور را به وحدت و انسجام واداشت.
امام‌جمعه میبد با اشاره به خاطرات حدود بیست سال خود با حاج قاسم سلیمانی گفت: این شهید عزیز یک شخصیت بزرگ نظامی سیاسی بود که توانست دل ملت‌های منطقه را به هم نزدیک و داعش را در منطقه به شکست وادارد.
 وی تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی ما امروز باید سیره و سلوک این شهید بزرگ اسلام را الگو و سرمشق خود قرار دهند.
امام‌جمعه میبد در ادامه به تشریح بیانیه گام دوم پرداخت.
آیت‌الله اعرافی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: مردم باید در این انتخابات حضور گسترده و فراگیری داشته باشند و با چشم بینا اصلح را انتخاب و به مجلس بفرستند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group