04 مهر 1400 ساعت 19:21

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی در پیامی از حضور باشکوه مردم شریف استان يزد و به‌ویژه مردم عزیز میبد و تفت در انتخابات تقدیر کرد.

به گزارش میبد آدینه، متن پیام به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحيم
متواضعانه سر بر آستان حضرت حق (جل و علا) می‌ساییم و او را بر همه الطاف و عنایاتش سپاس می‌گزاریم.
به فضل الهی ملت بزرگ ایران و مردم شریف استان يزد و به‌ویژه مردم عزیز میبد و تفت در آزمونی دیگر سربلند بیرون آمدند و در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و هم‌زمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در چهلم شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش افتخار آفریدند.
از همه مردم شریف استان و شهروندان ارجمند به خاطر حضور باشکوه و از همه مسئولان و ناظران و مجریان محترم به خاطر اجرای خوب انتخابات و از نامزدهای محترم و طرفداران آنان، تقدیر و تشکر می‌کنم و نیز از نمایندگان محترمی که در طول ادوار مختلف خدمت کرده‌اند تشکر نموده، به روان پاک مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای یحیی زاده درود می‌فرستم و به همه برگزیدگان گرامی در استان یزد تبریک و شادباش می‌گویم.
به دوست گرامی و جانباز عزیز و منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جناب مستطاب آقای دکتر سید جليل میرمحمدی (دام توفیقه) تبریک و شادباش می‌گویم و از همه نامزدهای محترم به‌ویژه جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای روانبخش (دام توفیقه) و نیز جناب آقای دکتر دهقانی فیروزآبادی (دام توفیقه) تشکر می‌کنم.
وظیفه می‌دانم همه دوستان و شهروندان ارجمند و به‌ویژه دوستان جبهه بزرگ فرهنگی و انقلابی و جوانان سرافراز را به تحکیم پایه‌های دوستی و صمیمیت برای اعتلای کشور و منطقه و تعمیق ارزش‌های الهی و انقلابی فراخوانم.
امیدوارم برگزیدگان محترم و به‌ویژه جناب آقای دکتر میرمحمدی (دام توفیقه) مشمول عنایات الهی قرار گیرند و ایشان و همه دوستان نکات ذیل را موردتوجه قرار دهند.
نخست: اخلاص در عمل و اتکال بر خداوند متعال در همه احوال و برنامه‌ها و پرهیز از دنیازدگی و نیز ایثار و فداکاری درراه انقلاب اسلامی و پیروی از رهبری معظم انقلاب (مدظله) و التزام به آرمان شهیدان.
دوم: اعتماد بر ملت بزرگ ایران و توانمندی‌های آنان و اهتمام به امور آنان به‌ویژه محرومان و جوانان و بانوان و نیز مناطق محروم و روستاها.
سوم: رعایت مصالح عالیه اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران و توجه به اسناد بالادستی و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب (مدظله‌العالی).
چهارم: مدنظر قرار دادن مسائل کلان و چشم‌اندازهای استان و اهتمام به حل مشکلات و تلاش در راستای پیشرفت استان با نگاه کلان و فرا بخشی و بخصوص توجه به آینده استان و مسئله مهم آب و محیط‌زیست.
پنجم: عنایت به تأمین و تعمیم و تعمیق عدالت در استان و حوزه‌های انتخاباتی و توجه به روستاها و مناطق محروم و توزیع امکانات و توجه متوازن به دو شهرستان و سراسر استان.
ششم: بذل عنایت به تعالی استان و میبد به‌عنوان شهر پیشگام و قهرمان و عزیز، در همه ابعاد و آفاق و راهبردهای ترسیم‌شده در حوزه‌های مختلف فرهنگ، دانش، فناوري، صنعت، محیط‌زیست و...
توفیقات همگان را از خداوند منان خواهانم
علیرضا اعرافي
۱۳۹۸/۱۲/۳

© طراحی :

Template Design:Dima Group