04 مهر 1400 ساعت 20:15

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی در پیامی انتخاب آقای دکتر سید جلیل میر محمدی از سوی مردم شریف میبد و تفت به نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش میبد آدینه، متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب آقای دکتر سید جلیل میر محمدی دام توفیقه

باسلام و تحیات

انتخاب جناب‌عالی از سوی مردم شریف میبد و تفت به نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مایه خرسندی و شکر به پیشگاه قدسی حضرت باری‌تعالی شد.

صمیمانه به جناب‌عالی که به جانبازی و مجاهدت و خدمت موصوف و مفتخر هستید و همه شهروندان و همراهان ارجمند تبریک و شادباش می‌گویم و توفیقات روزافزون شما را از خداوند منان خواهانم و از یکایک شهروندان و جوانان ارجمند میبد و تفت و همه مجریان و ناظران و برگزارکنندگان و نامزدهای محترم و ستادهای آنان صمیمانه متشکرم و همه را به وحدت و هم‌افزایی و تلاش مشترک در مسیر آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و پیشرفت جامع و متوازن منطقه و رسیدگی به مشکلات مردم فرامی‌خوانم.

تعالی و درخشش و پیشرفت جامع و متوازن و راهبردی میبد به روح انقلابی و مجاهدت و فداکاری و تلاش مستمر و دوستی و وحدت و هم‌افزایی همه نیروها نیاز دارد و این‌همه باهمت والای همگان و به‌ویژه جوانان و با تشریک‌مساعی تمام نیروهای فعال و انقلابی عملی خواهد شد.

رویکرد کلان و فرا بخشی به مسائل میهن اسلامی و امور استانی و نگاه عادلانه و متوازن به مسائل تفت و میبد توصیه دیگری است که نباید از آن غفلت ورزیم.

امیدوارم مجلس یازدهم بتواند بر اساس بیانیه گام دوم گام‌های بلندی بردارد و بر اساس فرهنگ و اقتصاد مقاومتی زمینه‌های شکوه و مجد روزافزون انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران و محور مقاومت و حل مشکلات اقتصادی را فراهم آورد.

توفیقات روزافزون شما و همه دوستان را از خداوند منان خواهانم و دعاگو و در خدمت خواهم بود.

و آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

علی‌رضا اعرافی

© طراحی :

Template Design:Dima Group