04 مهر 1400 ساعت 18:49

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی در پیامی خطاب به معلمان، مربیان، کارکنان، مدیران آموزش‌وپرورش میبد و یکایک اصحاب علم و ارباب فرهنگ در حوزه و دانشگاه در پیشگیری و مبارزه با کرونا و استمرار و نشاط جریان دانش‌اندوزی و پرورش‌یافتگی تأکید کرد.

به گزارش میبد آدینه، متن پیام به این شرح است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم
معلمان، مربیان، کارکنان، مدیران آموزش‌وپرورش میبد و یکایک اصحاب علم و ارباب فرهنگ در حوزه و دانشگاه.
سلام و درود
نقش آموزش‌وپرورش در مبارزه با همه آسیب‌ها و چالش‌ها به‌ویژه کرونا بسی مهم و کارساز است و آنگاه از ارزش مضاعف برخوردار می‌شود که باهمت والای استادان و معلمان و مربیان و مدیران ارجمند دانش آموزان عزیز و نیز دانشجویان گرامی طلاب محترم صدمه‌ای نبینند و هم‌زمان نظام و فرآیند تعلیم و تربیت هم آسیبی نبیند و شکوفاتر به راه خود ادامه دهد.
انتظار می‌رود باتدبیر و حکمت و متانت و برنامه‌ریزی درست و با بهره‌گیری از همه ابزارهای نوین و با توکل بر خداوند متعال، آموزش‌وپرورش میبد و دیگر نهادهای علمی و فرهنگی آن در پیشگیری و مبارزه با کرونا و استمرار و نشاط جریان دانش‌اندوزی و پرورش‌یافتگی کامیاب و پیشگام باشد و مانند همیشه افتخار بیافریند.
همان‌طور که انتظار می‌رود همه بخش‌های صنعتی و خدماتی و اقتصادی بکوشند از این تهدید فرصت بسازند و رعایت دقیق توصیه‌های بهداشتی و مراقبت‌های ویژه را با فعالیت و رشد اقتصادی و بهره‌گیری از همه تجارب و ظرفیت‌ها و فرصت‌ها درآمیزند.
انتظار دیگر آن‌که سپاه سلامت و بهداشت و درمان باید پیشگامانه همه تدابیر لازم برای پیشگیری و درمان و تأمین همه امکانات و تهیه همه تجهیزات و زیرساخت‌ها با همکاری مردم و خیرین سلامت بیاندیشند.
از همه شهروندان ارجمند و مردم شریف و مسئولان محترم و جوانان پرشور و اصناف و طبقات و گروه‌ها تقاضا دارم به توصیه‌های بهداشتی کمال توجه و در کاربرد اخلاق و فرهنگ الهی و اجتماعی و مبارزه با آسیب‌ها و چالش‌ها به‌ویژه پیشگیری از کرونا نهایت همدلی و همکاری و هم‌افزایی مبذول فرمایند.
خداوند یار و پشتیبانتان باد.
از همه عزیزان سپاس‌گزار و دعاگو هستم و پوزش می‌خواهم.
علی‌رضا اعرافی

© طراحی :

Template Design:Dima Group