02 مهر 1400 ساعت 21:50

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

امروز عکس نوشته ای با لوگوی خبرگزاری حوزه منتشر شده که کذب محض است و خناسان با استفاده از لوگوی رسانه رسمی حوزه های علمیه به دنبال نشر این اکاذیب می باشند.

به گزارش میبد آدینه به نقل از خبرگزاری حوزه، امروز عکس نوشته ای با لوگوی خبرگزاری حوزه منتشر شده که کذب محض است.

در این عکس نوشته آمده است:

" آیت الله اعرافی خبر داد: واریز یارانه ۵ میلیون تومانی ویژه روحانیون و طلاب شهر قم بخاطر شیوع کرونا و بیکاری این قشر"

در پایین این عکس نوشته نیز از لوگوی رسانه رسمی حوزه های علمیه استفاده شده تا به گمان خود، واقعیت این مطلب را به مخاطب دیکته کنند؛ در حالی که نه محتوای این عکس نوشته درست است؛ نه خبرگزاری حوزه چنین عکس نوشته ای را تولید کرده است.

واقعیت مطلب اینجاست که هنوز بخشی از شهریه طلاب هم پرداخت نشده و خانواده های آنها در سختی کامل زندگی می کنند و استفاده از چنین مطالبی، یک انتقام سیاسی است تا از محبوبیت طلاب و فضلا که این روزها حضور فعالی در بیمارستان ها داشته و به عنوان همراه بیمار به بیماران کرونایی کمک می کنند، بکاهند.

این روزها نشر اکاذیب، یکی از راه های خناسان برای قم هراسی و روحانیت هراسی در بین مردم بوده و با استفاده از چنین کارهایی می خواهند وجهه طلاب، روحانیت و حوزه های علمیه را زیر سؤال ببرند.

باید مراقب بود که یک عکس و تصویر مبنای قضاوت ما قرار نگیرد و از منتشرکنندگان اصلی و بازنشرکنندگان این عکس نوشته از طریق مجاری قانونی شکایت حقوقی به عمل خواهد آمد.

© طراحی :

Template Design:Dima Group