04 مهر 1400 ساعت 20:34

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت الله اعرافی در پیامی به همه اقشار و مسئولان شهرستان تاکید کرد که بر اساس وظیفه شرعی دستورات مسئولان محترم بهداشت و درمان و بیمارستان را رعایت فرمایید و در خانه‌ها بنشینید و همه ارتباطات حضوری و دیداری و اجتماعات را قطع کنید.

بهه گزارش میبد آدینه ، متن پیام به این شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهروندان عزیز میبدی،

مردم عزیز در همه محلات و بخش‌ها و روستاهای میبد،

جوانان پرشور و گرامی،

پرستاران فداکار و مجاهد، زنان و مردان حاضر درصحنه،

پزشکان ایثارگر و مقاوم،

کارکنان ارجمند بیمارستان و مراکز و خانه‌های بهداشت،

گروه‌های فعال جهادی و فرهنگی و مردمی،

بسیجیان و سپاهیان و نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی و قضایی،

ادارات و نهادها و صنایع و اصناف محترم، خیرین بزرگوار،

مسئولان محترم بهداشت و درمان و بیمارستان و مسئولان ارشد شهرستان و فرماندار محترم.

سلام و درود.

بهار دل‌انگیز و روح‌افزا و درس‌آموز طبیعت و مبعث شریف پیامبر مهر و محبت و معرفت را تبریک و شادباش مجدد می‌گویم و بی‌نهایت از همبستگی و همکاری همه شما در مبارزه با عفریت کرونا سپاس‌گزارم.

اما باید متواضعانه عرض کنم خانه‌نشینی و رعایت دستورات بهداشتی و پزشکی و سلامتی به‌هیچ‌وجه کافی نیست و زنجیره اجتماعی انتقال و سرایت کرونا قطع نشده است و برخی جوانان و عزیزان به عمق خطر توجه نمی‌کنند.

خاضعانه تمنا دارم بر اساس وظیفه شرعی دستورات مسئولان محترم بهداشت و درمان و بیمارستان را رعایت فرمایید و در خانه‌ها بنشینید و همه ارتباطات حضوری و دیداری و اجتماعات را قطع کنید و عبادت‌ها را به کنج خلوت‌خانه منتقل و اطعام‌ها به‌صورت بسته‌های غذایی به نیازمندان و فقیران تقدیم و از همه مهمانان و مسافران قاطعانه عذرخواهی کنید.

خیرین و متمکنان و نیروهای مردمی و بسیجی و جهادی با تمام توان و هماهنگ به مسئولان کمک کنند.

از پرستاران و پزشکان و کادر بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی تقدیر و تشکر و حمایت کنید.

از مسئولان محترم و نیروهای انتظامی و بسیجی و گروه‌های مردمی در محلات تقاضا دارم مطابق مقررات اما بی‌تعارف و مجامله و به‌صورت جدی و قاطعانه بر اجرای مقررات و دستورات بهداشتی و سلامت نظارت و در اعمال آنها اقدام فوری نمایند و باکمال جدیت و قاطعیت از سفرها و ورود مسافران و رفت‌وآمدهای غیرضروری ممانعت به عمل‌آورند و جلوگیری کنند.

از توسل و تضرع و دعا غفلت نکنیم.

حفظکم الله و رعاکم و جعلکم فی درعه الحصینه بفضله و منه.

علی‌رضا اعرافی

© طراحی :

Template Design:Dima Group