04 مهر 1400 ساعت 18:23

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی در پیامی ضمن تقدیر از حجت‌الاسلام آقای صباغی گفت : امیدوارم با عنایات الهی و مجاهدت‌های ارزنده جناب‌عالی و همه قرآن دوستان عزیز آفاق ترسیم‌شده و اسناد بلندمدت در حوزه‌های آموزش‌ها و فرهنگ‌ قرآنی در میبد محقق شود.

به گزارش میبد آدینه، متن پیام به این شرح است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب حجت‌الاسلام آقای صباغی دام توفیقه

سلام‌علیکم

 احراز رتبه اول در آموزش‌های قرآن و عترت و در نخستین رویداد ملی فهما از سوی شما و دوستان کانون قرآنی میبد را صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و توفیقات روزافزون شما و همه دوستان قرآنی میبد را در پیشبرد آرمان‌ها و برنامه‌های قرآنی از خداوند منان و مهربان خواهانم.

قرآن باید محور و مشعل جان آدمی و جامعه ایمانی باشد و عشق به آن و تلاوت زیبای آن و حفظ آن و درک معانی والای آن و انس با آن و عمل به آن باید مدنظر همگان قرار گیرد و فکر و اندیشه و معرفت و معیشت و فرهنگ و تمدن بشری باید بر آموزه‌های این کتاب راهنما و انسان‌ساز و نجات‌بخش ابتنا یابد.

امیدوارم با عنایات الهی و مجاهدت‌های ارزنده جناب‌عالی و همه قرآن دوستان عزیز آفاق ترسیم‌شده و اسناد بلندمدت در حوزه‌های آموزش‌ها و فرهنگ‌ قرآنی در میبد محقق شود.

به همه قرآن دوستان و قرآن‌پژوهان و حافظان وقاریان قرآن و جامعه قرآنی مراتب احترام و امتنان خود را تقدیم می‌کنم.

شکرالله مساعیکم و مساعیهم.

علی‌رضا اعرافی

۲۲ خردادماه ۱۳۹۹

© طراحی :

Template Design:Dima Group