04 مهر 1400 ساعت 19:01

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت والده مکرمه شهیدان سرافراز قدرتی را به حجت الاسلام آقای حاج شیخ عباسعلی قدرتی و بازماندگان محترم تسلیت گفت.

به گزارش میبد آدینه، متن پیام آیت الله اعرافی به این شرح است :


بسم الله الرحمن الرحیم

خبردرگذشت بانوی پارسا و فداکار مادر شهیدان سرافراز حسنعلی و محمدرضا قدرتی و همسر گرامی عمدة الاخیار حاج بمانعلی قدرتی قدس الله اسرارهم مایه تأسف و تألم شد.

بیت شریف قدرتی از  خانه های مبارک و بی‌آلایش و مجاهدی بشمار می آید که در خدمت به اسلام و انقلاب و مردم پیشگام بوده و چند شهید و جانباز و روحانی را پرورانده و تقدیم اسلام و انقلاب و ایران کرده است.

به روح همه شهیدان سرافراز و پدران و مادران شهیدان بویژه این خانم صبور و شکیبا و پرهیز کار و همسر گرانمایه و فرزندان شهیدش درود می فرستم و علو درجات آن مادر شهیدان و حشر با حضرت صدیقه طاهره ع و فرزندان شهیدش را از خداوند مهربان درخواست دارم و به مردم شریف میبد و بشنیغان و بازماندگان محترم و فرزندان ارجمند آن فقیده سعیده و جناب مستطاب حجت الاسلام آقای حاج شیخ عباسعلی قدرتی دام توفیقه تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

امید است راه شهیدان والامقام تداوم یابد و همه ما قدردان و رهرو راه این الگوهای ارزنده باشیم .

علی رضا اعرافی
۱۷مردادماه ۱۳۹۹

© طراحی :

Template Design:Dima Group