04 مهر 1400 ساعت 19:53

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد ، فرماندار و جمعی از مسئولین، سالن شهداء بسیج پس از دو سال کار و تلاش مداوم بازسازی و افتتاح شد.

به گزارش میبد آدینه ، سرهنگ مصطفی بهشتی فیروزآبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت: این سالن که در سال چهل و هشت از سوی محمدعلی فخارچی میبدی به آموزش و پرورش واگذار شده بود بعد از انقلاب به عنوان اولین مرکز بسیج میبد مورد استفاده قرار گرفت .

بهشتی افزود: این مکان محل اعزام نیروهای بسیجی به جبهه های حق علیه باطل و معراج شهداء بود و خاطرات فراوانی در این مکان از دوران هشت سال دفاع مقدس داریم .

وی با بیان اینکه در حال حاضر شانزده هزار دانش آموز عضو بسیج دانش آموزی هستند گفت: این سالن شهداء با کمک خیرین و با هفتصد میلیون تومانم به سازی شد تا محلی برای فعالیت های بسیج دانش آموزی ، علمی و پژوهشی باشد .

بهشتی خاطرنشان کرد: طبقه بالای سالن شهداء میبد هم به کافه کتاب شهدا با بیش از هزار جلد کتاب تبدیل شده است تا پاتوقی برای رزمندگان اسلام و انقلابیون باشد .

© طراحی :

Template Design:Dima Group