02 مهر 1400 ساعت 20:59

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

با حضور آیت‌الله اعرافی، حجت‌الاسلام سید محمد نقیب رئیس دانشگاه علوم و معارف قران کریم و حجت‌الاسلام غلامرضا زارع مهرجردی رئیس بنیاد خیران و واقفان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دفتر بنیاد خیران و واقفان در دانشگاه علوم قرآنی بفروئیه میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد آدینه، آیت‌الله اعرافی در این مراسم با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از جایگاه خاصی در کشور در ترویج علوم دینی، اخلاقی و تربیتی دارد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور افزود: فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف، سرمایه عظیمی برای کشور هستند و این دانشگاه باید بعد از حوزه علمیه، جوانان نخبه و بااستعداد را جذب و در مسیر ارزش‌های نظام و انقلاب تربیت کند.

حجت‌الاسلام غلامرضا زارع مهرجردی هم گفت: همه مراکز علمی و دانشگاهی در کشور بنیادی را به‌عنوان بنیاد خیران و واقفان راه‌اندازی کرده‌اند.

رئیس بنیاد خیران و واقفان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم افزود: بخشی از منابع مالی و سرمایه این دانشگاه‌ها از این ناحیه تأمین می‌شود.

وی گفت: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم هم که دارای ۲۰ دانشکده در سراسر کشور است، این بنیاد را باهدف تأمین مالی راه‌اندازی کرده است.

حجت‌الاسلام زارع افزود: این دفتر که در دانشکده علوم و معارف قرآن کریم بفروئیه امروز افتتاح شد نخستین دفتر در سراسر کشور است.

© طراحی :

Template Design:Dima Group