04 مهر 1400 ساعت 19:42

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

پیام ائمه جمعه موقت میبد بر منع حضور شوم و نکبت بار سفر قریب الوقوع سفیر دولت خبیث و مکاره انگلیس به استان دارالعباده و دارالعلم یزد و شهرستان میبد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا ( سوره نساء آیه ۱۴۱ )

خداوند تسلطی برای کافران بر مؤمنان قرار نداده است.

خبر بسیار شوم و نکبت‌بار سفر قریب‌الوقوع سفیر دولت خبیث مکاره انگلیس به شهرستان میبد موجب اندوه و حزن شدید شد.

دولتی که کارنامه سیاهش لبریز از انواع جنایت و اعمال تروریستی و قتل و غارت و اشغالگری و رذالت و جاسوسی در حق ملت‌های مستضعف و آزادیخواه و مسلمان خصوصاً ملت ایران است.

 لذا سفر این عنصر خبیث و رذل در قالب هر عنوانی باشد، هیچ سنخیتی با استان دارالعباده و دارالعلم یزد و شهرستان میبد شهر شهیدان شاهد و عالمان و مجاهدان و مردم شهیدپرور زخم‌خورده از پیر فرتوت دولت استعمارگر انگلیس و استکبار ندارد و اکیداً از مسئولان محترم شهرستان میبد خواهان جلوگیری از ورود منحوس این عنصر فتنه‌گر انگلیسی به شهرمان می‌باشیم.

امام‌جمعه موقت شهرستان میبد

محمد اعرافی ۱۰/۷/۹۹

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

قال الله تبارک‌وتعالی فلا تطع الکافرین و جاهدهم به جهادا کبیرا

شنیده‌شده است که سفیر دولت خبیث انگلیس قصد سفر به استان دارالعباده یزد و شهر قهرمان‌پرور و شهیدپرور میبد دارند.

نمی‌دانم این سفر با چه قصدی و با دعوت چه افرادی انجام می‌شود اما جهت اطلاع مردم ولایی و ظلم‌ستیز عرض می‌کنم جنایت‌ها و خباثت‌های دولت انگلیس نسبت به مردم این منطقه و به‌ویژه ملت عزیز ایران بالأخص قتل‌عام بیش از نه میلیون نفر در قحطی ساختگی و نقش آن دولت در کودتای ۲۸ مرداد و حمایت از رژیم بعت عراق در هشت سال دفاع مقدس و حمایت از فتنه‌گران در سال ۸۸ و ۹۶ و مشارکت در تحریم ظالمانه ملت مظلوم ما فراموش نخواهد شد و حضور این افراد در هر منطقه موجب نکبت است و خطری برای نظام و انقلاب.

لذا مخالفت شدید خودم و جامعه روحانیت شهرستان و همه نیروهای بسیجی و ارزشی و مردم بزرگوار از حضور این عنصر نامطلوب در استان و شهرستان اعلام می‌نمایم و امید است مسئولین سیاسی و امنیتی این شهرستان و استان نسبت به لغو این سفر اقدام و اطلاع‌رسانی کنند.

 

والسلام علی عباد الله الصاحین

علیرضا حسنی امام‌جمعه موقت شهرستان میبد ۱۰ /۷ /۹۹

© طراحی :

Template Design:Dima Group