02 مهر 1400 ساعت 22:32

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی:
آیت‌الله اعرافی در دیدار مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان ضمن تشکر از خدمات این بانک گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توانسته نشان دهد که می‌توان الگویی از بانک اسلامی ارائه داد و موفق هم شد و برای دیگران هم الهام‌بخش باشد.

به گزارش میبد آدینه، امام‌جمعه میبد بابیان اینکه در دنیای اسلامی در بانک قرض‌الحسنه کارهای زیادی شده است افزود: می‌توان با تفکر شیعه بانکی را داشت که به‌دوراز ربا و درعین‌حال پیشرفته و با شبکه‌های وسیعی داشت.

آیت‌الله اعرافی خدمت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را خدمتی مضاعف و دارای ارزش و الگو خواند و گفت: این بانک بیش از هرزمانی در سیستم بانکی و غیر بانکی باید سرآمد و از آسیب‌هایی که هرازچندگاه در مفاسد کشف می‌شود و تأثیر منفی بر روی مردم می‌گذارد مبرا باشد.

وی تصریح کرد: همه تلاش‌ها را باید به کار گرفت تا این بانک و خدمت‌های شایانی که انجام داده از سلامت بالا برخوردار باشد و با رسیدگی به مدیران و کارمندان، سیستم دچار خطا و آسیب نشود.

امام‌جمعه میبد خاطرنشان کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران غیر از نیازهای روزمره و مقطعی باید به نیازهای پایه و اساسی در اشتغال و ازدواج و مسکن جوانان توجه کند مکه اگر این موانع از پیش روی نسل جوان برداشته شود بسیاری از آسیب‌ها کاهش پیدا می‌کند.

توجه به تأمین زیرساخت‌های علمی و آموزشی دانش آموزان در شرایط کرونایی از دیگر تأکیدات امام‌جمعه میبد در این دیدار بود.

© طراحی :

Template Design:Dima Group