04 مهر 1400 ساعت 20:36

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی در دیدار خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و رضایی رئیس کمسیون عمران مجلس و بلوردی معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن، عزم مسئولان در رده شهرستانی، استانی و کشوری در مدت باقی‌مانده از سال در اجرای عملیات عمرانی را دلگرم‌کننده خواند.

به گزارش میبد آدینه، خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و رضایی رئیس کمسیون عمران مجلس و بلوردی معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن با آیت‌الله اعرافی دیدار و در خصوص تکمیل محورهای مواصلاتی استان و شهرستان میبد و همچنین حل مشکلات زمین‌های واگذاری در شهرک‌های این شهرستان را بررسی کردند.

امام‌جمعه میبد تصریح کرد: بخشی از مشکلات مردم در واگذاری زمین‌ها و بلاتکلیفی آنها در طول این سال‌ها باعث نگرانی شده است و باید با راهکارهای قانونی رفع شود.

 خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار با اشاره به اهمیت استان یزد در اتصال محورهای جنوب به شمال کشور و نقش تعیین‌کننده این محورها به جابه‌جایی سریع کالا و مسافر گفت: عملیات اجرایی محور یزد، میبد- چوپانان –دامغان در حال انجام است.

خادمی بابیان اینکه ۱۰۵ کیلومتر از این محور در استان یزد قرار دارد افزود: برای چهار خط کردن ۲۴ کیلومتر آن در شهرستان میبد مناقصه آن در اوایل سال آینده انجام و با ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در مدت‌زمان ۴ الی ۵ ساله انجام می‌شود.

حسین فلاح فرماندار میبد هم علت عمده مشکلات ازجمله قرار نگرفتن شهرک‌ها در محدوده شهر را تأخیر در ابلاغ طرح تفصیلی بیان کرد.

فلاح افزود: زیرسازی و آسفالت کنارگذر روستای نیوک، اتصال مسیر رکن‌آباد به مزرعه کلانتر و بهسازی یک کیلومتر جاده سنتو به مزرعه کلانتر در حال انجام است.

تأمین اعتبار احداث پل درین رفع مشکلات زمین ۱۸۵ هکتاری ایثارگران و تعدادی از دیگر مشکلات از دیگر مباحث این جلسه بود.

© طراحی :

Template Design:Dima Group