04 مهر 1400 ساعت 18:58

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

این راهپیمایی که از ساعت ۹ صبح از مقابل بیت آیت‌الله اعرافی آغاز شد شرکت‌کنندگان با هر وسیله ممکن به همراه خانواده‌های خود در صف راهپیمایی خودرویی قرار گرفتند و پرچم به دست مسیر ۲۰ کیلومتری میبد تا اردوگاه قدس را راهپیمایی کردند.

به گزارش میبد آدینه، در این راهپیمایی که آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد، فرماندار، مسئولین عالی‌رتبه نظامی و انتظامی و روحانیت هم حضور داشتند؛ راهپیمایان پس از استقرار در اردوگاه قدس با مشت‌های گره‌کرده و پرچم به دست و با شعارهای الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، نصر من الله و فتح قریب انزجار خود را به شیطان بزرگ امریکا نشان دادند.

در این مراسم حجت‌الاسلام حسنی امام‌جمعه موقت میبد با تشریح دستاوردهای انقلاب در چهل‌ودو سال، باوجود فراز و نشیب‌ها گفت: نباید از دستاوردهایی که در سایه صبر و استقامت و پایداری ملت در مقابل همه سختی‌ها و فشارها و مشکلات به‌دست‌آمده غافل شد.

امام‌جمعه موقت میبد افزود: پیمودن این مسیر نورانی و رسیدن به آخرین نقطه فتح و پیروزی که ظهور دولت یار و حضرت حجت است؛ نیاز به استقامت و پایداری دارد و باید هرگز به دشمن اعتماد نکرد و یاس و ناامیدی را به خود راه نداد.

وی بابیان اینکه امروز دشمن با تحریم‌های ناجوانمردانه و فشارهای سنگین اقتصادی و تبلیغاتی، به دنبال ناامید کردن مردم از ادامه مسیر نورانی انقلاب است افزود: ملتی که در طول این چهل سال، هشت سال دفاع مقدس را با چشم خود دیده است در مقابل این فشارها هرگز کمر خم نمی‌کند و در دفاع از ارزش‌های الهی و انقلابی و قرآنی استوار و مقاوم ایستاده است.

حجت‌الاسلام حسنی تصریح کرد: امروز ما و شما به‌عنوان امانت‌دار نهضت عظیم امام، باید چون جان از این انقلاب پاسداری کنیم و امروز مسئولین ما و کسانی که در امورات مردم دستی دارند هم باروحیه جهادی و شهید سلیمانی به دنبال باز کردن گره از کار مردم و برطرف کردن مشکلات مردم باشند.

امام‌جمعه موقت میبد بصیرت در انتخاب را در سرنوشت جامعه مهم خواند و تصریح کرد: برای اینکه پیشرفت انقلاب تسریع شود باید انتخاب با بصیرت انجام شود و افراد انقلابی، باروحیه جهادی، تابع ولی‌فقیه، اهل گره‌گشایی از مردم انتخاب شوند تا در آینده یک دولت جوان انقلابی باروحیه جهادی سکان‌دار این انقلاب و نهضت شود و این مسائل و مشکلات که در جلوی روی مردم قرار دارد بردارد.

وجود ایستگاه‌های صلواتی و پذیرایی و توزیع پرچم سه‌رنگ‌ بین راهپیمایان به شور و شعور این راهپیمایی افزوده بود.

 

© طراحی :

Template Design:Dima Group