04 مهر 1400 ساعت 20:47

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد به همراه فرماندار این شهرستان از پروژه‌های ورزشی شهیدیه، شهدا و مصلی آیت‌الله اعرافی بازدید کرد.

به گزارش میبد آدینه، امام جمع میبد در این بازدید با قدردانی از تلاش‌های حسین فلاح در پیشبرد این پروژه‌ها گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی گام مؤثری در هدایت نسل نوجوان و جوان به امر ورزش است.

آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه این پروژه‌های ورزشی ضامن سلامت جسمی و روحی جامعه است گفت: انتظار داریم ورزش و جوانان استان در تکمیل این پروژه‌ها تا پایان سال در کنار مسئولین شهرستان باشند.

پروژه چمن ورزشی میدان فوتبال شهیدیه، میدان فوتبال شهدا، سایت تیراندازی باکمان و پروژه سالن ورزشی مصلی ازجمله پروژه‌های در دست احداث است که قراراست با تأمین اعتبارات لازم تا پایان سال به بهره‌برداری برسند.

در این بازدیدها تعدادی از بانوان مربی سالن ورزشی شهیدیه خواسته‌های خود را نسبت به تهیه امکانات ورزشی و تجهیزات مطرح کردند و آیت‌الله اعرافی بر تأمین آن از سوی دفتر تأکید کرد.

 

© طراحی :

Template Design:Dima Group