04 مهر 1400 ساعت 19:57

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

امام‌جمعه موقت میبد:
امام‌جمعه موقت میبد بابیان اینکه باروی کار آمدن بایدن هیچ تغییری در سیاست امریکا رخ نداد تصریح کرد: ترامپ خرچنگ بود و بایدن روباهی مکاراست که می‌خواهد با دست‌کش‌های مخملی و فریبکارانه در برابر ملت‌ها و نظام جمهوری اسلامی ظاهر شود.

به گزارش میبد آدینه، حجت اسلام محمد اعرافی امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به‌صورت تلویزیونی با مردم آذربایجان، دست رد زدن به دسیسه‌های نظام استکبار امریکا و اسرائیل را عامل دشمنی آنها به‌نظام و انقلاب و ملت ایران خواند.

امام‌جمعه موقت میبد استحکام‌بخشی هویت ملی را یکی از راه‌های مقابله با دشمن عنوان کرد و افزود: نترسیدن، کمک نکردن به دشمن، خسته نشدن در مقام علم و خدمت به خلق الهی و مردم غیور و دلاورمرد باعث عقب راندن دشمن می‌شود.

وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف گفت: امروز بعد از ۴۲ سال هنوز دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، دفاعی و نظامی و خدمات سازندگی که ملت ایران را به آقا و سرور جهانیان به‌ویژه جهان اسلام تبدیل کرده است به‌خوبی معرفی نشده است.

امام‌جمعه موقت میبد بزرگ جلوه دادن ناکامی‌ها را جنگ روانی علیه نظام و ناامید کردن مردم دانست و گفت: دشمن با ابزار رسانه‌ای درصدد بزرگ جلوه دادن ناکامی‌ها به دنبال تضعیف روحیه مردم و ناامید کردن آنها از آینده نظام و انقلاب است.

 حجت‌الاسلام اعرافی با اشاره به انتخابات پیش روی ملت ایران تصریح کرد: حضور در انتخابات خردادماه سال ۱۴۰۰ یک تکلیف برای همه ماست چراکه موجب امنیت و اقتدار کشور می‌شود.

امام‌جمعه موقت میبد انتخاب فرد انقلابی و اصلح را نور علی نور عنوان کرد و گفت: انتخاب با بصیرت و با آگاهی کامل از میان کاندیداها که اصلح باشد باعث می‌شود ایران را بسازیم و در دنیای اسلام و جهان سرافراز باشیم.

خطیب جمعه میبد با اشاره به طرح ۲ فوریتی اقدام راهبردی مجلس گفت: اولین سرخط تحلیلی آینده برجام نافرجام، اقدام راهبردی مصوب مجلس است که باید به آن آفرین گفت.

امام‌جمعه موقت میبد بابیان اینکه باروی کار آمدن بایدن هیچ تغییری در سیاست امریکا رخ نداد تصریح کرد: ترامپ خرچنگ بود و بایدن روباهی مکاراست که می‌خواهد با دست‌کش‌های مخملی و فریبکارانه در برابر ملت‌ها و نظام جمهوری اسلامی ظاهر شود.

وی اقدام هوشمندانه مجلس در تعیین ضرب‌الاجل در ۵ اسفند برای توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را ستود و گفت: همه خواسته مردم این است که به نقشه ترسیمی که مقام معظم رهبری کشیده‌اند عمل کنیم.

حجت‌الاسلام اعرافی در ابتدای خطبه‌های نماز جمعه هم سالروز ولادت حضرت امیرالمؤمنین علی و ده رجب سالروز میلاد موفور السرور امام جواد (ع) را تبریک گفت.

امام‌جمعه موقت میبد یاد مرحوم آیت‌الله خوش وقت از علمای بزرگ تهران و همچنین شیخ فضل‌الله محلاتی و شهیدان سرافراز و غیور و دلاورمرد عملیات خیبر را گرامی داشت.

خطیب جمعه میبد حلول ماه رجب را هم که چند روزی از آن گذشته تبریک گفت و افزود: آیا توانستیم با اعمال شایسته از رجبیون باشیم و از فیوضات این ایام بهره ببریم.

وی با اشاره به ایام اعتکاف هم گفت: هرچند در شرایط محدودیت کرونا هستیم اما باید بتوانیم جایگزین آن به دعا و راز و نیاز و خلوت کردن با خدا بپردازیم و دعاها را انجام دهیم.

امام‌جمعه موقت میبد با اشاره به برگزاری راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن و حضور مردم و دست‌اندرکاران برگزاری این راهپیمایی و همچنین هشتمین یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید شهرستان میبد قدردانی کرد و گفت: این حضور نشان داد که ملت بزرگ ما مثل جان شیرین خود حافظ نظام و انقلاب هستند و مسئولان هم باید در مقابل این ملت سرافراز کمر همت را برای خدمت ببندند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group