04 مهر 1400 ساعت 20:16

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

با حضور آیت‌الله اعرافی، فرماندار، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل توزیع برق استان، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان و معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق، راه‌های تأمین برق شهرک صنعتی ۲ شهرستان میبد بررسی شد.

به گزارش میبد آدینه، آیت‌الله اعرافی صنعت را محور توسعه شهرستان و رفع بیکاری و ایجاد تولید و اقتصاد خواند و گفت: همه موانع پیش روی صنعت باید در صدر اولویت مسئولین استان و شهرستان باشد.

امام‌جمعه میبد افزود: البته مسئولین باید صاحبان سرمایه و سرمایه‌گذاران را در افق چشم‌انداز ۲۰ ساله شهرستان به سمت صنایع پاک و فناوری نوین هدایت کنند.

فرماندار میبد هم در این جلسه با اشاره به استقبال سرمایه‌گذاران از شهرک صنعتی ۲ شهرستان میبد با ۵۷۰ هکتار زمین گفت: تأمین زیرساخت‌های لازم ازجمله برق و گاز در این شهرک می‌تواند باعث جذب بیشتر سرمایه‌گذاران و ایجاد اشتغال پایدار شود.

اسدی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، تأمین برق این شهرک را از اولویت‌های شرکت برق در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: مشکل عمده عدم تشکیل پرونده و عدم مراجعه متقاضیان دارای زمین به شرکت توزیع جهت عقد قرارداد است که باید هرچه سریع‌تر انجام شود.

اسدی افزود: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و شرکت شهرک‌های صنعتی استان و توزیع برق منطقه‌ای برابر با ماده ۵۴ احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور باید نسبت به تأمین اعتبار لازم جهت پست‌ها و خطوط انتقال برق موردنیاز شهرک صنعتی ۲ میبد اقدام کنند.

وی گفت: یک‌سوم هزینه را شرکت توزیع برق، یک‌سوم هزینه را شرکت شهرک‌های صنعتی و یک‌سوم را هم باید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تأمین کنند تا هرچه زودتر شاهد برق‌رسانی به این شهرک باشیم.

عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان هم تصریح کرد: اکثر واحدهایی که قرار است در شهرک صنعتی ۲ راه‌اندازی شوند نیاز به برق‌دارند و آماده خریداری ۴۰ مگاوات برق از شرکت توزیع هستیم.

واگذاری ۲۰ مگاوات ظرفیت خای پست مهمان شهر به متقاضیان شهرک صنعتی ۲ میبد، هدایت متقاضیان جهت عقد قرارداد به شرکت توزیع برق استان و تأمین اعتبار موردنیاز و پایدار نمودن برق‌رسانی به شهرک صنعتی ۲ میبد از سوی مدیریت و برنامه‌ریزی، شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت توزیع برق استان از مصوبات این جلسه بود.

© طراحی :

Template Design:Dima Group