04 مهر 1400 ساعت 18:42

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

اولویت‌های سال ۱۴۰۰ شهرستان میبد با حضور آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد، میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی و عمرانی فرماندار در بیت آیت‌الله اعرافی برای یک سال پیش رو در همه بخش‌های، فرهنگی، ورزشی، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، زیرساخت‌ها و پروژه‌ها، آموزشی، بهداشت و درمان و سایر بخش‌ها مشخص شد.

به گزارش میبد آدینه، آیت‌الله اعرافی در این نشست بابیان اینکه در سال ۹۹، علیرغم همه مشکلات کرونا، تحریم و اقتصاد و کمبود اعتباری، کارهای بزرگی در شهرستان میبد به سرانجام رسید گفت: امسال هم با تعیین اولویت‌ها، همه مسئولین ادارات موظف‌اند تمام توان خود برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از سال گذشته و طرح‌ها و پروژه‌های سال ۱۴۰۰ به‌کارگیرند.

امام‌جمعه میبد تصریح کرد: تمام شاخص‌های تعیین‌شده در سال جدید باید به‌صورت جدی در استان و سطح کلان کشوری پی گیری و تحقق یابد.

فرماندار میبد هم ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در سال ۹۹ گفت: به‌زودی اولویت‌های سال ۱۴۰۰ شهرستان میبد استخراج و به ادارات جهت انجام ابلاغ خواهد شد.

© طراحی :

Template Design:Dima Group