04 مهر 1400 ساعت 19:20

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی:
آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در پیام جمعه این هفته گفت: انتخابات پیش رو، آزمون بزرگ و حضور باشکوه مردم در انتخابات، یک صحنه جدید برای تولید قدرت و ساختن آینده کشور است.

به گزارش میبد آدینه، امام‌جمعه میبد تصریح کرد: هیچ عذری و بهانه‌ای برای دور شدن از صندوق‌های رأی و حضور درصحنه انتخابات در پیشگاه خداوند و برای آینده ما موردقبول نیست.

خطیب جمعه میبد ترغیب همگان و حضور حداکثری در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی خواند و گفت: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌طورجدی باید افراد آگاه، هوشیار و باانگیزه برای ساختن و پیشبرد شهر برگزیده شوند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: در انتخابات ریاست جمهوری هم به‌طریق‌اولی و بسیار مهم‌تر، باید با الهام از رهنمودهای رهبری و با در نظر گرفتن مصالح عالی کشور وارد صحنه انتخابات شویم.

آیت‌الله اعرافی بر نگاه بلند شورا در آبادانی، فرهنگی و اجتماعی شهر تأکید کرد.

امام‌جمعه میبد در ادامه با اشاره به مذاکرات وین بر تلاش در رفع تحریم‌های ظالمانه و بابیان اینکه: ملت ایران، پیمان‌شکن نبود و این نظام عاقل و سنجیده کار بود گفت: مع الاسف دشمنان این ملت پیمان‌های خود را زیر پا گذاشتند و بعد از آمدن دولت جدید امریکا بازهم ما شاهد حسن برخورد نبودیم و همان رویه‌های سابق با اشکال دیگر ادامه پیدا کرد.

امام‌جمعه میبد بابیان اینکه مذاکره‌کنندگان ما باید خط قرمز خود را عظمت و شکوه این ملت و رهنمودهای رهبری معظم بدانند افزود: در مذاکرات دقت، مقاومت، کوتاه نیامدن در برابر زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌ها ضرورتی است که باید همه دوستان به آن توجه کنند.

© طراحی :

Template Design:Dima Group