04 مهر 1400 ساعت 20:44

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

با حضور آیت‌الله اعرافی، استاندار، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صداوسیما، فرماندار میبد، خیرین و جمعی از مسئولین استودیو بحران و مرکز تولید رسانه در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد آدینه، آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در این مراسم گفت: توسعه پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و ارتباطات جمعی در استان منشأ رشد و تعالی همه استان‌ها خواهد بود.

میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی هم گفت: راه‌اندازی این مرکز باعث می‌شود سطح سواد مردم در همه عرصه‌ها بشود.

 حسین فلاح فرماندار میبد هم گفت: این مرکز با ۶۰۰ مترمربع زیربنا و فضا، بااعتباری بالغ‌بر شش میلیارد تومان از محل خیری به اتمام رسیده است.

فلاح بابیان اینکه این مرکز با پیگیری‌ها شخص آیت‌الله اعرافی و مسئولین به سرانجام رسیده است ادامه داد: از این مرکز قرار است برنامه‌های زنده رادیویی به‌صورت هفتگی روی آنتن استان برود.

فرماندار میبد تصریح کرد: استودیو بحران و مرکز تولید رسانه میبد پس از اخذ مجوز‌های لازم در بخش سیما هم فعالیت خواهد کرد و همه تمهیدات لازم جهت تبدیل‌شدن به مرکز تمام‌عیار در مواقع بحران را خواهد داشت.

فلاح در خصوص تأمین نیروی انسانی این مرکز هم گفت: قرار است صداوسیما از میان هنرمندان و علاقه‌مندان شهرستان به کار در این مرکز را در بخش فنی و تخصصی آموزش داده و زمینه فعالیت آن‌ها را فراهم سازد.

© طراحی :

Template Design:Dima Group