02 مهر 1400 ساعت 22:08

    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ تَعْلَمُونَ

آیت‌الله اعرافی:
آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در جلسه شورای اداری رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میبد گفت: باید با کار جهادی و روحیه انقلابی در کنار هم بر قدرت‌ها افزود ، ضعف‌ها را از بین برد و با پیوند زدن دل‌وجان باارزش‌ها از منابع اسلامی مانند عهدنامه مالک اشتر الگو گرفت و با بازسازی روح و شخصیت خود در مسیر تعالی و پیشرفت در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی حرکت کرد.

به گزارش میبد آدینه، امام‌جمعه میبد  از افزود : وقتی کار برای خدا انجام گیرد و در انجام آن عشق و علاقه و انگیزه ، جوشش و ارتباط‌های معنوی  و در نظر گرفتن شاخص‌ها و دل سوزاندن و کمر همت بستن برای سعادت جامعه و آثار اجتماعی سرلوحه عمل قرار گیرد ، نتیجه آن داشتن جامعه موفق است.

 

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با تأکید بر اتحاد ،پیوستگی و تقویت انسجام در شورای جدید میبد گفت: شورای جدید ضمن تدوین برنامه جامع برای اجرای پروژه‌های بزرگ در خدمت‌رسانی به مردم هم نباید غفلت کند .

وی  تصریح کرد : هم‌اندیشی و تعامل در کنار اختلاف‌سلیقه‌ها و حفظ ارتباط با مسئولان ،شورای  باید  همانند منظومه منسجم در پیشبرد امور و انجام کارهای بزرگ عمل کند.

امام‌جمعه میبد  در ادامه با اشاره به اجرای پروژه‌های انجام‌شده  و در حال اجرا در حوزه‌های راه و شهرسازی و ورزش و جوانان که با اخذ اعتبار پیگیری شد از مسئولان همه اداره‌های شهرستان خواست در ارائه و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های منطقه ویژه اقتصادی نیز با رعایت ضوابط و شرایط همراهی کنند.

حسین فلاح فرماندار میبد هم با قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در ۲۸ خردادماه گفت: پروژه‌های بهداشت و درمان با جذب میلیاردها تومان اعتبار دولتی و خیری مورد بهره‌برداری قرار گرفت و تعدادی از  پروژه‌های حوزه ورزش نیز بااعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان آماده بهره‌برداری در مردادماه است.

فلاح از مسئولان حوزه درمان شهرستان خواست موضوع تأمین نرم‌افزار، نیروی متخصص و استفاده بهینه از سخت‌افزارهای ایجادشده را موردتوجه قرار دهند تا خدمات بهتری در حوزه درمان به مردم ارائه شود

دکتر میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت  در مجلس شورای اسلامی هم اظهار نگرانی از صدور مجوز احداث واحدهای صنعتی کاشی و سرامیک علیرغم آلایندگی‌ها گفت: متأسفانه  در ۲۰ روز گذشت همچنان به بهانه‌های مختلف که این واحدها بدون خاک هستند مجوزِ احداث واحد تولید کاشی و سرامیک صادر می‌شود .

میرمحمدی افزود :با بهره‌برداری پروژه‌های درمان هم با کمبود پزشک متخصص مواجهیم که امیدواریم این مشکل هرچه سریع‌تر در میبد حل شود .

افت فشار و شوری آب شهرستان ،روند کند طرح ملی مسکن از دیگر گلایه‌های میرمحمدی در این جلسه بود.

© طراحی :

Template Design:Dima Group